O nás

Spoločnosť Luxury Transfer Services zabezpečuje prepravu súkromných osôb, firiem alebo zamestnancov na vozidlách najvyššej triedy. Našim cieľom je poskytnúť zákazníkovi pocit najvyššej formy luxusu, bezpečia, spoľahlivosti. O zákaznícky komfort sa stará vyškolený šofér s dlhoročnými skúsenosťami vrátané absolvovaných kurzov bezpečných jázd, školy šmyku a taktiež najnovšie vozidlá značky BMW radu vo verzii Long.


Naši skúsení a profesionálni vodiči sa postarajú o všetky detaily, od navigácie až po premávku, aby ste mohli sedieť, relaxovať a užívať si jazdu. Sme si vedomí, že prvý dojem je dôležitý, preto ponúkame celý rad luxusných služieb, ktoré sú navrhnuté tak, aby na Vás zanechali trvalý dojem, či už idete na obchodné stretnutie alebo spoločenskú udalosť, naša spoločnosť sa postará o to, aby ste prišli štýlovo.

Ďalej sa špecializujeme aj na prepravu osôb na letisko Schwechat. Chápeme, že každá minúta sa počíta, či už cestujete s rodinou alebo pracujete do poslednej sekundy, čas je vzácna komodita, ktorú si nemôžete dovoliť premrhať, preto nám dovoľte zabezpečiť Vám bezkonkurenčný, nový štandard, ktorý nikde inde nenájdete.